Новини

Тримаємо освітній фронт 

Увага.docx

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка зараз доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

Наразі на платформі доступний онлайн-курс "Тренінг для тренерів" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/training-for-trainers). Освітній серіал для майбутніх тренерів з цифрової освіти. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку.

 онлайн-курс(https://osvita.diia.gov.ua/courses/training-for-trainers), https://osvita.diia.gov.ua/digigram. 

За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України (https://osvita.diia.gov.ua/uploads/0/1824-for_citizens.pdf), яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС (DigComp 2.1.). 

Завдяки цьому в тесті визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за шістьма сферами: 

Основи комп'ютерної грамотності.

Інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними. 

Створення цифрового контенту. 

Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві. 

Безпека у цифровому середовищі. 

Вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

Увага.docx
Про зарахування 1 класи учнів.docx

День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, а в 2020 році офіційне свято припадає на неділю. Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми й живемо досі, тож ця дата справді важлива для кожного українця.

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Конституції України! У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. З усього серця зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Microsoft Word Document.docx